Home Profil Ponuka Referencie Kontakt  
 
Ponuka

Spoločnosť ECHON s.r.o. stavia na dlhoročnej skúsenosti s predajom manipulačnej a skladovej techniky. Vznikla za cieľom uspokojiť zákazníka, tým že mu ponúkne kvalitné a spoľahlivé produkty za výhodnejšie ceny ako konkurencia, vždy korektné a férové správanie a včasné dodanie produktu.

Spoločnosť sa zaoberá predajom nízkozdvižných a vysokozdvižných paletových vozíkov, regálových systémov, šatníkových a kancelárskych skríň, pracovných stolov a montážnych vozíkov. Okrem tohto ponúkame širokú paletu výrobkov potrebných vo Vašich obchodných priestoroch.

Od roku 2010 sa spoločnosť ECHON s.r.o. zaoberá importom tovarov z krajín Európskej únie, ale aj krajín mimo Európskeho kontinentu a ich následným veľkoobchodným predajom v rámci Európskeho spoločenstva.

Základným predpokladom poskytovania kvalitných služieb je výber kreatívnych a dynamických konzultantov. Pri našej činnosti spolupracujem s konzultantmi v oblasti podpory predaja, marketingových expertov a špičkovými programátormi a dizajnérmi.

Teda okrem hlavnej činnosti spoločnosti ECHON s.r.o. Vám môžeme poskytnúť služby aj v týchto oblastiach. Ponúkame Vám možnosť propagácie Vašich spoločností prostredníctvom webových stránok, resp. propagácia marketing a reklama Vašich webových stránok.

 

 

- paletovacie vozíky (nízkozdvižné a vysokozdvižné)
- plošinové vozíky
- vozíky na náradie (montážne vozíky)
- rudle
- regálové systémy (policové, paletové, prejazdné, mobilné)
- lešenia
- rebríky
- plastové boxy
- šatníkové skrine
- dielenské skrine
- archivačné skrine
- pracovné stoly
- stoličky - dielenské a kancelárske
- kolesá - prístrojové a transportné
- kovové palety
- trezory
- import tovarov
- a omnoho viac...

Viac informácií o našich produktoch získate na internetovej stránke www.paletak.sk - Svet manipulačnej techiky